Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Łodzi zatrudni pracownika na stanowisko Kierownika Laboratorium

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Łodzi

zatrudni pracownika na stanowisko Kierownika Laboratorium

Wymagania:

- wykształcenie wyższe chemiczne, rolnicze, ochrona środowiska lub pokrewne,

- minimum5 letnie doświadczenie zawodowe w laboratorium akredytowanym w oparciu o                          normę PN-EN ISO/IEC 17025:2005,

- mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy laboratoryjnej na stanowisku       kierowniczym, kierownik jakości, kierownik techniczny.

- znajomość technik analitycznych (ICP-OES, metody absorpcyjnej spektrometrii atomowej, spektrofotometryczne, miareczkowe),

- znajomość analiz chemicznych próbek gleby, roślin, osadów ściekowych,

- dobra znajomość zagadnień metrologicznych,

- umiejętność analitycznego myślenia, innowacyjność i kreatywność w działaniu,

- dokładność w realizacji zadań oraz umiejętność poprawnego wyciągania wniosków,

- dobra organizacja pracy -  sumienność, obowiązkowość, zaangażowanie,

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

- znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (mile widziana)

- obsługa pakietu MS Office

- prawo jazdy kat. B mile widziane.

Zakres obowiązków:

- nadzór i organizacja pracy , planowanie i zapewnienie ciągłości pracy w laboratorium,

- koordynacja i nadzór pracy podległego personelu,

- nadzór nad terminowym wykonywaniem zleceń w laboratorium,

- prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem zarządzania,

- prowadzenie nadzoru nad wyposażeniem pomiarowym, badawczym i pomocniczym,

-przegląd zapytań, ofert i umów przed przyjęciem do realizacji w laboratorium,

- nadzór nad aparaturą i odczynnikami w laboratorium,

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

- przyjazną atmosferę w pracy,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.

Zapewniamy pełną dyskrecję w procesie rekrutacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych ( CV i list motywacyjny) na adres :

Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Łodzi, ul. Zbocze 16A, 92-003 Łódź,

lub  na adres mailowy :   lodz@schr.gov

Termin składania ofert :  23.02.2018 r.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:OKRĘGOWA STACJA CHEMICZNO-ROLNICZA w ŁODZI
Data utworzenia:2018-02-07
Data publikacji:2018-02-07
Osoba sporządzająca dokument:Agata Przybyłek
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:282

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2018-02-07 08:15:50publikacjaOkręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Łodzi zatrudni pracownika na stanowisko Kierownika Laboratorium