Okręgowe Stacje Chemiczno-Rolnicze

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Białymstoku
15-027 Białystok
ul. Ogrodowa 10

(85) 743 58 41
bialystok@schr.gov.pl
www.oschrbialystok.internetdsl.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Bydgoszczy
85-090 Bydgoszcz
ul. Powstańców Wlkp. 6

(52) 322 32 46 , (52) 322 32 47 (52) 322 02 20
bydgoszcz@schr.gov.pl
www.oschr-bydgoszcz.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Gdańsku
80-874 Gdańsk
ul. Na Stoku 48

(58) 302 38 15
gdansk@schr.gov.pl
www.oschrgdansk.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Gliwicach
44-100 Gliwice
ul. Sowińskiego 26

(32) 231 26 31
gliwice@schr.gov.pl
www.schr.gliwice.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Gorzowie Wlkp.
66-400 Gorzów Wlkp.
ul. Św. Jerzego 26

(95) 720 30 20 (95) 720 30 29
gorzow@schr.gov.pl
www.oschr-gorzow.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Kielcach
25-112 Kielce
ul. Wapiennikowa 21

(41) 361 01 51 (41) 361 02 25
kielce@schr.gov.pl
oschr-kielce.internetdsl.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Koszalinie
75-411 Koszalin
ul. Partyzantów 7-9

(94) 343 40 38 (94) 343 31 97
koszalin@schr.gov.pl
www.oschr-koszalin.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Krakowie
30-134 Kraków
ul. Kołowa 3

(12) 637 55 17 (12) 637 04 61
krakow@schr.gov.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Lublinie
20-810 Lublin
ul. Sławinkowska 5

(81) 742 63 01 (81) 742 63 34
lublin@schr.gov.pl
www.oschr.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Łodzi
92-003 Łódź
ul. Zbocze 16A

(42) 679 30 01 (42) 679 25 33
lodz@schr.gov.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Olsztynie
10-444 Olsztyn
ul. Kołobrzeska 11

(89) 533 20 92
olsztyn@schr.gov.pl schr@sunnet.pl
www.oschr.olsztyn.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Opolu
45-233 Opole
ul. Oleska 123

(77) 455 60 36 (77) 455 62 21
opole@schr.gov.pl sekretariat@opole.oschr.gov.pl
www.opole.oschr.gov.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Poznaniu
60-163 Poznań
ul. Sieradzka 29

(61) 868 97 51 (61) 868 58 60
poznan@schr.gov.pl poczta@schr-poznan.com
www.schr-poznan.com


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Rzeszowie
35-021 Rzeszów
ul. Prof. L.Chmaja 3

(17) 854 27 76 (17) 854 27 16
rzeszow@schr.gov.pl schrorz@pro.onet.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Szczecinie
70-483 Szczecin
ul. Wojska Polskiego 117

(91) 422 48 68
szczecin@schr.gov.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Warszawie
05-075 Warszawa
ul. Żółkiewskiego 17

(22) 773 53 21
warszawa@schr.gov.pl
www.oschr-warszawa.pl


Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza we Wrocławiu
50-244 Wrocław
ul. Św.Macieja 5

(71) 322 50 37 (71) 321 05 87
wroclaw@schr.gov.pl
www.oschr.org


Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:KSCHR
Data utworzenia:2015-05-18
Data publikacji:2015-05-18
Osoba sporządzająca dokument:Administrator, Bartosz Kalinowski
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:27678

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2017-07-04 10:04:53aktualizacjaOkręgowe Stacje Chemiczno-Rolnicze
2017-05-18 14:59:08aktualizacjaOkręgowe Stacje Chemiczno-Rolnicze
2017-05-18 08:50:08aktualizacjaOkręgowe Stacje Chemiczno-Rolnicze
2017-05-18 08:36:45aktualizacjaOkręgowe Stacje Chemiczno-Rolnicze
2017-03-24 09:29:18aktualizacjaOkręgowe Stacje Chemiczno-Rolnicze
2017-02-17 13:34:23aktualizacjaOkręgowe Stacje Chemiczno-Rolnicze
2017-02-14 12:00:40aktualizacjaOkręgowe Stacje Chemiczno-Rolnicze
2016-10-19 13:52:362016-10-19 13:52:36Okręgowe Stacje Chemiczno-Rolnicze